Kolejne spotkanie Koła

Zapraszamy na kolejne spotkanie naszego Koła, ostatnie już przed sesją letnią w obecnym roku akademickim. W ramach spotkania:

• Dyskusja nt. „Które z metod prognozowania są najbardziej skuteczne w finansach?”
  • Rady i wskazówki dla autorów referatów zgłoszonych na Seminarium Koła w dniu 16 czerwca br.
  • Uzupełniające wybory do Zarządu Koła w związku z ukończeniem studiów przez jednego z obecnych Członków Zarządu.
  • Informacja o realizacji programu wspierania innowacyjnych firm zakładanych przez studentów i absolwentów AGH (do 1 roku od ukończenia studiów) oraz o nowych możliwościach wynikających ze współpracy Koła z Krakowskim Parkiem Technologicznym.
  • Omówienie planu działania na następny rok akademicki, zapisy do Koła, przydział zadań.
  • Spotkanie odbędzie się w dniu 1 czerwca 2016 o godz. 17.00 w sali 208, bud. B5 (IIp.). Spotkanie będzie też okazją dla studentów (z wszystkich wydziałów AGH) do zapisów do Koła z szansą na uwzględnienie w planowanych obecnie ciekawych projektach badawczych z zakresu prognozowania socjo-ekonometrycznego i finansowego oraz foresightu i roadmappingu technologicznego. Chętnych do wstąpienia do Koła prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na adres: knmwf@student.agh.edu.pl.

Tags: , , ,

Comments are closed.