XLVI Sesja Studenckich Kół Naukowych

Członkowie naszego Koła wzięli udział w XLVI Sesji Studenckich Kół Naukowych w maju 2009 i wygłosili 4 referaty przygotowane przez 4 członków Koła. W Sekcji XX „Przedsiębiorczości, Zarządzania i Modelowania w Finansach”, podczas której wygłoszonych zostało łącznie 20 referatów z 6 Kół Naukowych i przyznano 6 nagród. 1.Nagrodę otrzymał M. Kamiński, V r. Automatyka i Robotyka, za referat pt. „Badania strategii inwestycyjnych opartych na wykorzystaniu wskaźników fundamentalnych, teorii portfelowej oraz metody TMAI”.

Pozostałe referaty:
Paweł Guśpiel, Automatyka i Robotyka V rok: „Zastosowanie metody zbiorów odniesienia w wielokryterialnej optymalizacji portfelowej”.

Wojciech Szymański, Automatyka i Robotyka V r.: „Metody zapewniania bezpieczeństwa w systemach informatycznych i ich aspekty finansowe.”

Łukasz Zalewski, Automatyka i Robotyka V r.: „Efektywne zarządzanie projektami informatycznymi”.

Oprócz stypendiów naukowych i nagród rzeczowych AGH, laureaci otrzymali książki z zakresu finansów ufundowane przez Centrum Transferu Technologii Fundacji Progress & Business w Krakowie.

Tags:

Comments are closed.